"אל תלכו להיכן שהדרך מובילה.
לכו היכן שאין דרך
והשאירו עקבות"

הפילוסוף ראלף וולדו אמרסון

ליווי העסק שלך להשגת מטרותיו.

בוא. לא נולדת אתמול. אתה יודע לנהל את העסק. אתה יודע קצת לשווק אותו. אתה מתנהל, תודה לאל, בסדר גמור.
האם זה מספיק לך?
לא קורה לך שאתה חושב לעצמך שהגיע הזמן אתה תנהל את העסק ולא הוא אותך?
עסק לא צריך להתנהל. עסק צריך להיות מנוהל. להתפתח תמידית, להשתפר בכל יום עוד ועוד, להתקדם בכל רגע נתון אל השגת מטרותיו.
ויותר מכל- הוא צריך לאפשר לך לעשות מה שאתה רוצה לעשות כשאתה לא נמצא בעסק.

20 שנות ניסיון בשילוב עם השכלה בפסיכולוגיה, שיווק ופרסום, מקנים לי את היכולת להסתכל על העסק שלך מנקודות מבט מקוריות וייחודיות, ומהן לייצר פעולות עסקיות שמניעות אותו קדימה כמו חץ ממוקד מטרה.

העסק שלך ייחודי. הוא אינו דומה לשום חברה או עסק אחר, והוא צריך לפעול בדרך שמתאימה בדיוק לו- על כל המאפיינים המיוחדים שלו, על כל היתרונות שלו והמורכבות שלו.

אני מזמינה אותך לבחון את השירותים השונים שאני מציעה לעסק שלך.
אחד מהם בוודאי יזניק אותך למטרה:

גם מכשפות צריכות GPS - פגישה חד פעמית להכוונה ספציפית

התעוררה איזו התלבטות בנושא מסוים ונדרש לך סיוע כדי להבין לאן להתקדם?
נתקלת בסוגייה בוערת, בשאלה ספציפית שזקוקה להתייחסות נקודתית?
אשמח להיפגש איתך לפגישה חד פעמית וממוקדת, שבה נלבן את האתגר, נבחן את האפשרויות השונות, נציג כיווני התקדמות ונבנה תכנית נקודתית לפתרון. 
מתאים לעסקים וחברות המצויים בעשייה.

הבטחה שיווקית שמשחיזה מכירות- בניית ההבטחה השיווקית של העסק

ההבטחה השיווקית היא הדבר העיקרי שאנו אומרים על החברה שלנו. היא היכולת לתאר את הבידול שלנו אל מול התחרות, והיא זאת שמביאה אלינו את הלקוחות.
תמיד נבטיח רק מה שאנחנו יכולים לקיים, אבל ההבטחה צריכה להיות גרנדיוזית ולהישמע טוב ללקוח, כדי שהיא תבלוט על פני המתחרים ותסביר במעט מילים עד כמה אנחנו טובים יותר מהם.
ההבטחה היא מה שהלקוח רוצה + מה שהלקוח צריך כדי להגשים את חלומותיו.
היא משלבת את הבעיות והכאבים של הלקוח ביחד עם החלומות שלו ועם מה שהחברה שלך נותנת לו, שהוא ייחודי רק לכם ואין אותו לאחרים.
מהו ה-דבר שיש לך להציע ללקוחות שלך? משהו שמתגבר על הבעיה שלהם ומסייע להגשים להם את החלום?
אני מזמינה אותך לשלוש פגישות ממוקדות, שבהן נבנה את ההבטחה השיווקית של העסק שלך וננסח אותה כך שתמשוך אליך יותר לקוחות ותמקסם לך מכירות.
מתאים לעסקים וחברות חדשים או וותיקים.

תהליך ייעוצי קבוע- מלטשים את העסק שלך

כמה פעמים קראת באינטרנט טיפים ומאמרים שמבטיחים לחשוף את הסודות לשיווק העסק, אולי אפילו ניסית כמה פתרונות מהירים וזולים והרגשת שירית לכל הכיוונים, אבל למרות הכל נשארת עם מעט לקוחות ועם עסק תקוע, תרתי משמע?
החברה שלך ייחודית. היא אינה דומה לשום חברה או עסק אחר, והיא צריכה לפעול בדרך שמתאימה בדיוק לה- על כל המאפיינים המיוחדים שלה, על כל היתרונות שלה והמורכבות שלה.

אני מזמינה אותך לתהליך ייעוצי אפקטיבי ומוכוון תוצאה, שבו נעבור מספר שלבים במסלול להצלחה ארוכת טווח:

אבחון וזיהוי הדברים שיהפכו אתכם מ"עוד חברה" למותג שלקוחות רוצים לעבוד איתו- בחינת החברה מנקודת מבט חדשה שתעלה תובנות מקוריות, תסייע לזהות דברים שלא רואים כששקועים בעבודה היומיומית ותייצר הבנה אמיתית של החברה, על כל המורכבויות שלה.

בניית תכנית פעולה אסטרטגית עם פתרונות יצירתיים ונקודת מבט מחוץ לקופסא- מה הופך את החברה שלך לשונה מהמתחרים? איך תסביר את זה ללקוחות כך שהם יעדיפו לרכוש אצלך ולא אצל אחרים? התוכנית שנבנה כוללת את כל האספקטים של החברה ומתארת מסלול פעילות ברור שהופך את החברה לחץ ממוקד השלוח קדימה.

שלב היישום- לוקחים את כל התובנות, את כל המסקנות, את כל הרעיונות, את כל התוכניות ויאללה- יוצאים לדרך. עובדים יחד ומביאים את החברה למקום בו היא צריכה להיות.

התהליך מתחיל בפגישות שבועיות של שעה וחצי וממשיך לפי צרכי החברה וצרכיך. 

לא יודעים מה הכי נכון לכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם