“המצליחנים לעולם לא יוותרו,
והמוותרים לעולם לא יצליחו”

מהו הייעוץ שהכי מתאים לצרכי החברה שלכם?

אסטרטגיה עסקית
אסטרטגיה עסקית

בניית אסטרטגיה עסקית אסטרטגיה עסקית המיושמת נכון תורמת רבות להצלחת העסק. ניתן אף לומר שעסק ללא אסטרטגיה הוא עסק שמתנהל, אך הוא אינו מנוהל. אסטרטגיה עסקית כוללת אלמנטים רבים המשולבים אלו באלו.

קרא עוד »
ייעוץ לעסק חדש
ייעוץ לעסק חדש

עסק חדש הוא תמיד התרגשות, פרפרים בבטן, כיף גדול- וחשש גדול לא פחות.לא משנה אם פתחתם אתמול או בתחילת השנה, העסק שלכם חייב להתניע מהר ולייצר הכנסות, כי ההוצאות הראשוניות מאוד גדולות,

קרא עוד »
ייעוץ לפתיחת עסק חדש

מזל טוב. יש לך רעיון מנצח, וכל מה שצריך זה רק לבנות סביבו עסק 😊 אבל רגע… איך עושים את זה?איך הופכים את הרעיון המעולה שלך לעסק שעובד, מביא לקוחות, מביא הכנסות

קרא עוד »
ייעוץ עסקי לחברות היי-טק

  חברות ההיי-טק הישראליות מצליחות מאוד בשוק העולמי, מגיעות להישגים יוצאי דופן ומציבות אותן (ואותנו) בחזית החדשנות והטכנולוגיה בעולם. על פני נתוני בנק ישראל, ענף ההי-טק צמח בשנת 2020 למרות אתגרי הקורונה-

קרא עוד »
ליווי עסקי
ליווי עסקי

זה לא ממש משנה אם חסרים לך לקוחות, או שיש לך מספיק אבל בא לך להגיע לקהלים חדשים- כל עסק צריך להביא לעצמו לקוחות חדשים על בסיס קבוע. איך עושים את זה? מחדדים

קרא עוד »

מהו הייעוץ שהכי מתאים לצרכי החברה שלכם?

החברה שלך ייחודית ומורכבת, וכל מי שבא איתה במגע חווה אותה אחרת- אתה, העובדים שלך, הלקוחות שלך, הלקוחות הפוטנציאליים שלך (אלה שאתה רוצה שיהיו לקוחותיך), הספקים שלך ועוד.
הניסיון שלי, ביחד עם ההשכלה שלי בפסיכולוגיה, בשיווק ובפרסום, מקנים לי את היכולת להיכנס לנעליהם של כל אלה, להבין את זווית הראייה של כל אחד מהם, לקלוט את הממשקים ביניהם ולקשור את הכל ביחד לסדרת פעולות ממוקדות, שהופכות את החברה שלך לחץ ששלוח קדימה אל המטרה.
החברה שלך ייחודית. היא אינה דומה לשום חברה או עסק אחר, והיא צריכה לפעול בדרך שמתאימה בדיוק לה- על כל המאפיינים המיוחדים שלה, על כל היתרונות שלה והמורכבות שלה.

אני מזמינה אותך לבחון את השירותים השונים שאני מציעה לעסק שלך. אחד מהם בוודאי יזניק אותך למטרה.

יעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי נועד לשדרג פעילות עסקית. הוא מתמקד בשיפור יכולות העסק אל מול קהל היעד שלו ומתחריו. הוא ניתן לאחר למידת העסק והכרת מנהליו. היועץ מגיע מחוץ לעסק, ולכן, בעל זווית ראיה רחבה. רונית יובל  בעלת “אסטרגה” עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

ייעוץ אסטרטגי – ירידה לפרטים הקטנים

ייעוץ אסטרטגי ניתן מנקודת מבט חיצונית רחבה אבל מתמקד בכל הפרטים הייחודיים לכל סוג של עסק. שיטת העבודה של רונית, שנקראת המשולש הקדוש, מדברת על מערכת היחסים בין העסק עצמו, לקהל היעד אליו הוא נושא עיניים והמתחרים הנאבקים מולו על אותם לקוחות. אחת הדרכים היעילות להצליח במשימות חשובות אלו היא בידול העסק ביחס למתחריו, כלומר מציאת מערך של הבדלים שהעסק יכול “להביא אל השולחן”, שהלקוחות מוכנים לשלם בשבילם ושהמתחרים אינם יכולים להעתיק או לשחזר. לאחר מציאת הבידול והגדרתו, הוא מהווה בסיס לבניית מותג ייחודי – שיווקו, פרסומו ועשיית יחסי ציבור לו. קיימות דרכים שונות לפרסום ותיבחרנה אלו היעילות והאפקטיביות ביותר. חשיבות הייעוץ הינה בהתוויית הדרך וקו הפעולה. מנהלי עסק עסוקים, לרוב, בניהול המתיש היומיומי, ולא תמיד הם ערניים לסביבה העסקית בה הם נמצאים, לשינויים במגמות ותנאי השוק, לפעילות מתחריהם ועוד. התמורות הללו בעולם העסקי הקרוב מתחוללות, לרוב, בהדרגתיות, לעיתים מתחת לרדאר, ולא תמיד קל לזהותם במועד. בנקודת זמן כזאת יספק הייעוץ רקע, מידע ועצות לגבי מהות השינוי שיש לעשות כדי להפנות את העסק לכיוון הנכון.

תהליך מורכב

ייעוץ נעשה בתהליך מורכב ובשיתוף מנהלי העסק. הוא מתחיל בלמידת העסק לעומק וממשיך בגיבוש דרכי פעולה אפשריות. הוא מוכוון אל בעלי העסק, מנכ”לי העסק ושכבת הניהול העליונה שלו. תכנית הייעול המוצעת מתייחסת לשיפורים ושינויים בתוך הארגון. כך בשיטות העבודה, בחלוקת העבודה, בתהליכי העבודה ובממשקים, באסטרטגיה העסקית והשיווקית, במערך השיווק, במחלקות המכירות והפרסום ועוד. כך תיווצר תשתית מעולה לכל פעילות עתידית ולאורך זמן.

מוניטין רב

רונית יובל בעלת “אסטרגה” מתמחה בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי מקצועי ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות אחרת את הדברים, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשמח לשרת נוספים.

חברות ייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי מספקות שירות מקצועי לעסקים מסוגים שונים. הייעוץ נועד לשדרוג פעילות כל עסק לטובת ייצור הכנסות ורווחים. הייעוץ ניתן מנקודת מבט חיצונית, ולכן הוא ממוקד, חד, יעיל ומקיף. הוא מיועד למנכ”ל העסק ולשדרת הניהול העליונה הכפופה אליו. רונית יובל  בעלת “אסטרגה” עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

חברות ייעוץ עסקי – עוסקות בהתוויית כיווני פעולה

חברות ייעוץ עסקי לומדות היטב את העסק, הלקוחות והמתחרים שלו, ועל פי כל הממצאים שהתגלו על העסק ומצבו ומגבשת דרכי פעולה אפשריות. כך בשיתוף מנהלי העסק. כל עסק פועל בסביבה תחרותית קשה ופונה לאותו קהל יעד. בעולם התחרותי שלנו, שבו בכל תחום יש חברות רבות המציעות שירותים ומוצרים דומים, העצה העיקרית היא לבדל את העסק ממתחריו. כך הוא יבלוט ויצליח למשוך לקוחות נבחרים מתוך כלל היעד אליו הוא פונה. הבידול נעשה בדרכים שונות, ועל פיו בונים מיתוג נכון ומערך שיווק מתאים. כך תיווצר תשתית עכשווית נכונה אשר תמשיך ללוות אותו לשנים ארוכות קדימה. בניית מותג חזק מאפשרת לו לייצר הכנסות קבועות ולהיות עמיד למצבים משתנים בסביבה העסקית בה הוא פועל. הצורך בייעוץ הינו רב, מכמה סיבות- ראשית, שיווק ואסטרטגיה הם מקצועות בפני עצמם, ומי שיודע להקים חברת סטארט אפ או משרד עורכי דין, לא בהכרח יודע כיצד לשווק את הסטארט אפ את או משרד עורכי הדין שלו. בנוסף, מנהלי עסק, מוכשרים ככל שיהיו, עסוקים לרוב בניהול מתיש של הפעילות היומיומית. לרבים אין את הזמן והיכולת לראות ולזהות שינויים המתרחשים בסביבה העסקית שלהם. כך גם לגבי המגמות ותנאי השוק, לפעילות מתחריהם ועוד. יועץ חיצוני מקבל מידע ממקומות רבים ומצליח לזהות מבחוץ בעיות קיימות בתוך הארגון. הוא מביא את הידע והיכולות שלו בשיווק ואסטרטגיה ומחבר אותם ליכולות המקצועיות של העסק, וכך מביא את התוצאות הרצויות. לכן חשיבות מעורבותו.

תהליך מורכב

תכנית הייעול המתגבשת מציעה שינויים חשובים בתוך הארגון. בראש וראשונה, שינוי תפיסתי של העסק עצמו, שינוי ומיקוד המסרים, בנייה נכונה של מוצרים, פילוח מדויק של הלקוחות והבנת המתחרים. אלה מביאים ליצירת הבידול ולבניית הדרכים לשיווק העסק, פרסום שלו וליצירת יחסי ציבור מתאימים עבורו. לכן, יהיה צורך בשינוי שיטות העבודה, בחלוקת העבודה, בתהליכי העבודה ובממשקים, באסטרטגיה העסקית והשיווקית, במערך השיווק, במחלקות המכירות והפרסום ועוד. העצות הללו יפנו, איפה, את העסק לכיוון הנכון.

ייעוץ מוכוון מטרה

רונית יובל בעלת “אסטרגה” מתמחה בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה וייעוץ פרטני לכל סיטואציה, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות אחרת את הדברים, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן. היא תשרת בשמחה נוספים.

 

יועץ אסטרטגי עסקי

יועץ אסטרטגי עסקי משרת מנהלי עסקים שונים כולל חברות גדולות, שותפויות ואחרים. הם שוכרים את שירותיו בנסיבות שונות שכולן נועדו לשדרוג פעילות העסק. הייעוץ הניתן מתבסס על למידת מצב העסק ונעשה בשיתוף עם מנהליו. יועץ מקצועי ומוכשר יכול לספק עצות מועילות וריאליות. רונית יובל בעלת “אסטרגה” עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום וניתן לקבל ממנה מידע וייעוץ מקוריים ומעמיקים.

יועץ אסטרטגי עסקי – בעל זווית ראיה רחבה

יועץ אסטרטגי עסקי הינו בעל זווית ראיה רחבה הנרכשת הודות לחשיפה ללקוחות שונים, למתחרים בשוק, למאמרים, למידע, לעדכונים בינלאומיים ועוד. הוא יכול לראות את התנהלות העסק מבחוץ וזאת בניגוד למנהליו העוסקים מרבית זמנם בניהול שוטף ואינטנסיבי ולעיתים אינם רואים דברים בעייתיים בעסק. הוא יודע להבין טוב יותר את מגמות השוק, מבין את פעילות מתחריו, וגם יודע לזהות שינויים שיש להתכונן אליהם. מדובר פעמים רבות בשינויים הדרגתיים ולא חדים, או בשינויים שמתרחשים “מתחת לרדאר העסקי”. היועץ יודע כי העסק אותו הוא בודק פועל בסביבה תחרותית קשה מול מתחריו ועליו לבלוט תקשורתית ולגרום ללקוח להעדיף אותו על פניהם, ולכן, מציע פתרון מתאים וייחודי עבורו. הוא רוצה לבדל אותו כדי שקהל היעד הקיים יפנה דווקא אליו לקבלת שירות. בידול משמעותו יצירת מיתוג חזק – מבחינה אסטרטגית וגרפית- שיוביל את התשתית הנבנית קדימה לאורך זמן. מיתוג חזק אף הופך את העסק לעמיד יותר בעת משברים שונים. את המיתוג משיגים על ידי תכנית שיווק, פרסום ויחסי ציבור כוללת המתמשכת על פני זמן ארוך.

תהליך משותף

כל תהליך הייעוץ והביצוע שלאחריו חייב להיעשות בשיתוף פעולה עם מנכ”ל העסק וגם עם שדרת הניהול הבכירה. יש צורך לעבוד איתם על “המשולש הקדוש” של העסק, לבנות את הבידול שלהם, המסרים השיווקיים וכל המערך התקשורתי של העסק, להסביר להם את הרקע לתוכנית ולקבל הסכמתם ושיתוף הפעולה שלהם. הם אלו שיצטרכו להשקיע את הכספים, להביא עובדים מיומנים לקידום התוכניות החדשות, לשכור משרד פרסום מקצועי או משווקים יעילים ועוד. כך בדרך להעלאת העסק על מסלול נכון.

ייעוץ מיטבי

רונית יובל בעלת “אסטרגה” מתמחה בייעוץ אסטרטגי עסקי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום, ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי מקצועי ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות את הדברים אחרת, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשמח לשרת נוספים.

ייעוץ אסטרטגי לעסק

ייעוץ אסטרטגי לעסק נועד לשיפור התנהלות העסק, למיקוד העבודה, להחלטה על כיווני פעולה לשנים רבות קדימה ולתכנון הפעילות העסקית לאורך זמן. ייעוץ אסטרטגי יינתן כשהעסק בנקודת שפל ונשרד שינוי אסטרטגי מהותי, או לחילופין כאשר מנהליו רוצים להתפתח, להשתנות, לשפר פעילות ועוד. יועץ חיצוני מסתכל על פעילות העסק ועל כל האלמנטים הקשורים מנקודת מבט חיצונית. הוא רואה נקודות שבעלי העסק ומנהליו לא תמיד יכולים לראות, הוא מכיר מניסיונו מצבים דומים שבעלי העסק לא חוו אך ניתן להסיק מהם על העסק הנוכחי והוא יכול להציע פתרונות חדים, יעילים ומקיפים שאיש לא חשב עליהם לפניו. רונית יובל  בעלת “אסטרגה” עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום, ומביאה עימה ידע מולטי-דיסציפלינרי ומגוון המסייע לכל עסק.

ייעוץ אסטרטגי לעסק –  תהליך מורכב

ייעוץ אסטרטגי לעסק יכול להציע פתרונות מעולים ליציאה מהמשבר בו הוא נתון. רונית פיתחה מודל שהיא קוראת לו המשולש הקדוש. זהו משולש קריטי שכלולים בו פעילות העסק, מערכת יחסיו עם קהל היעד ופעילות מתחריו, והוא מיועד לבניית אסטרטגיה שיווקית ועסקית המותאמת לעסק. מערכת יחסי הגומלין הזאת בין קודקודי המשולש בתוך העסק משפיעה יותר מכל על רמת הצלחתו. הצורך הוא בחיזוק יכולותיו והדרך המוצעת  היא בניית מותג חזק ונכון הגורם לבידולו ולהעצמתו ביחס למתחריו. כך גם מושכים אליו את קהל היעד הרצוי לו ולא פחות חשוב – משמרים לקוחות קיימים. בניית המותג נעשית בתהליך ייעוץ אסטרטגי לעסק, שהתוצאה שלו היא מיקוד וחידוד העסק, ובניית תשתית איתנה הנותנת פירות כבר בהתחלה ולאורך זמן. היא, כמובן, נשמרת לשנים רבות ובמקרים רבים מתעצמת ונעשית חזקה אף יותר. היא תשמור היטב על העסק בעת משברים מקומיים ועולמיים. יציאה מהמשבר תביא שגשוג, מכירות רבות יותר ורווחים עסקיים משופרים.

תהליך בשיתוף ההנהלה

לימוד המצב, גיבוש תכנית פעולה וביצועה ייעשה יחד עם ההנהלה המובילה. היועץ יסביר את הרקע לתוכנית, יצביע על כשלי הניהול, יציג את השינויים שחלו בשנים האחרות ויצביע על המגמות החדשות. הוא יבחן את העסק על חוזקותיו וחולשותיו, על ההזדמנויות העומדות בפניו ועל האיומים שלפניהם הוא ניצב. הוא יחדד נהלים, ימקד מוצרים, ימקסם יכולות, יתווה אסטרטגיה עסקית ושיווקית ויבנה מערך שיווק מהודק וברור שיביא להגשמת מטרות העסק. היועץ יעבוד עם מנהלי החברה, יסייע להם להפנים את המידע ולהתחיל לפעול בנחישות ליישום והתייעלות של העבודה. את ההתקדמות בשטח יעשו המנהלים בהנחיית היועץ ובסיועו, והם יבצעו את השינויים הנדרשים בעסק ויצעידו אותו אל ההצלחה.

ייעוץ מטעם מומחים

רונית יובל בעלת “אסטרגה” מתמחה בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי מקצועי ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות אחרת את הדברים, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשמח לשרת נוספים

ייעוץ עסקי לחברות

ייעוץ לחברות

ייעוץ עסקי לחברות נדרש בעת משברים, בתכנון של פיתוח עסקי ובנסיבות אחרות. משברים יכולים לפגוע קשות בהכנסות וברווחים ולכן הצורך במציאת פתרונות. יועץ עסקי יכול לראות את פעילות העסק מבחוץ, לזהות כשלים ולהציע פתרונות עם שיקולים קרים וללא מעורבות רגשית. הוא אף מכיר היטב את פעילות הלקוח ואת מתחריו. גם בעת פיתוח עסקי, כשהחברה עובדת מצוין אבל מחפשת אפיקים להתפתח בהם, יועץ עסקי בוחן את המצב, בודק אפשרויות שונות ומסייע במציאת הדרך הטובה ביותר להתפתח. רונית יובל  בעלת “אסטרגה” עוסקת בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום. הניסיון המגוון והרב שלה מאפשר לה לייצר פתרונות יעילים, רווחיים ויצירתיים, שמסייעים לחברה להשיג את מטרותיה.

ייעוץ עסקי לחברות – מציע פתרונות מגובשים

ייעוץ עסקי לחברות מציע פתרונות מעולים לאחר למידת מצב החברה הנזקקת לשירות. משברים יכולים להיגרם מסיבות שונות. בין היתר, ניהול שגוי, מוצר שאינו מתאים, פילוח לקוחות שאינו מתאים, אסטרטגית שיווק ומכירות שאינה נכונה, חוסר מיקוד במסרי השיווק או בפעולות השיווקיות, עומס על המערכות הקיימות התורם לתוצאות עסקיות בינוניות וכשלים אחרים. אחת ההמלצות המשמעותיות והרצויות היא בידול העסק ממתחריו. כל חברה פועלת בסביבה תחרותית קשה על אותו פלח שוק, ולכן מתקשה מול מתחריה. בניית מותג חזק ומצליח עשויה לבדל אותו היטב, להביא לשיפור בהכנסות וברווחים, לגרום לכניסת לקוחות חדשים, לשמירת הוותיקים במאגר וכדומה. התשתית, לרוב, נותנת פירותיה הראשונים במהירות, וככל שעולה הזמן היא תורמת לבניית עסק חזק היכול לעמוד היטב גם במשברים עתידיים. כך יישמר ויפעל היטב המשולש הקדוש הכולל את פעילות העסק, לקוחותיו ומתחריו.

שיתוף המנהלים

התהליך חייב להיעשות עם המנהלים הבכירים המהווים את שדרת הניהול העיקרית של החברה. ברוב המקרים המנכ”ל הוא היוזם את הפניה לחברת הייעוץ. היועץ בוחן את מצב החברה ומציג בפניו את התמונה הכוללת, על מנת לרתום אותו לשינויים המורכבים שיש לעשות. העבודה נעשית בשיתוף המנהלים ובקבלת החלטות משותפת, והתובנות מביאות לעיתים לגיוס עובדים חדשים מיומנים, שינוי מסגרות ומערכות, שיפור ממשקים בחברה, שינוי או אף ארגון מחדש של מחלקות המכירות והשיווק אשר יפעלו לבניית המותג החדש ועוד.

ייעוץ ממוקד מטרה

רונית יובל בעלת “אסטרגה” מתמחה בייעוץ אסטרטגי, בליווי מנהלים ועסקים ובהרצאות בתחום ומעניקה שירות מקצועי ומקורי שיוצא מהקופסא. הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, מתן פתרונות יצירתיים בזווית ראייה אחרת על הדברים, ליווי מקצועי ועוד. לרונית ידע והשכלה מעולמות הניהול, השיווק והפסיכולוגיה, וביחד עם שיטת העבודה הייחודית שלה והיכולת שלה לראות אחרת את הדברים, התוצאות שלה תמיד מקוריות ומשופרות. כמו כן היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשמח לשרת נוספים.