"המצליחנים לעולם לא יוותרו,
והמוותרים לעולם לא יצליחו"

ייעוץ אסטרטגי ממוקד ברווחיות והצלחה ארוכת טווח

החברה שלך ייחודית ומורכבת, וכל מי שבא איתה במגע חווה אותה אחרת- אתה, העובדים שלך, הלקוחות שלך, הלקוחות הפוטנציאליים שלך (אלה שאתה רוצה שיהיו לקוחותיך), הספקים שלך ועוד.
הניסיון שלי, ביחד עם ההשכלה שלי בפסיכולוגיה, בשיווק ובפרסום, מקנים לי את היכולת להיכנס לנעליהם של כל אלה, להבין את זווית הראייה של כל אחד מהם, לקלוט את הממשקים ביניהם ולקשור את הכל ביחד לסדרת פעולות ממוקדות, שהופכות את החברה שלך לחץ ששלוח קדימה אל המטרה.
החברה שלך ייחודית. היא אינה דומה לשום חברה או עסק אחר, והיא צריכה לפעול בדרך שמתאימה בדיוק לה- על כל המאפיינים המיוחדים שלה, על כל היתרונות שלה והמורכבות שלה.

אני מזמינה אותך לבחון את השירותים השונים שאני מציעה לעסק שלך.

אחד מהם בוודאי יזניק אותך למטרה:

1. הבטחה שיווקית שמשחיזה מכירות- בניית ההבטחה השיווקית של העסק
ההבטחה השיווקית היא הדבר העיקרי שאנו אומרים על החברה שלנו. היא היכולת לתאר את הבידול שלנו אל מול התחרות, והיא זאת שמביאה אלינו את הלקוחות.
תמיד נבטיח רק מה שאנחנו יכולים לקיים, אבל ההבטחה צריכה להיות גרנדיוזית ולהישמע טוב ללקוח, כדי שהיא תבלוט על פני המתחרים ותסביר במעט מילים עד כמה אנחנו טובים יותר מהם.
ההבטחה היא מה שהלקוח רוצה + מה שהלקוח צריך כדי להגשים את חלומותיו.
היא משלבת את הבעיות והכאבים של הלקוח, ביחד עם החלומות שלו ועם מה שהחברה שלך נותנת לו, שהוא ייחודי רק לכם ואין אותו לאחרים.
מהו ה-דבר שיש לך להציע ללקוחות שלך? משהו שמתגבר על הבעיה שלהם ומסייע להגשים להם את החלום?
אני מזמינה אותך לשלוש פגישות ממוקדות, שבהן נבנה את ההבטחה השיווקית של העסק שלך וננסח אותה כך שתמשוך אליך יותר לקוחות ותמקסם לך מכירות.
מתאים לעסקים וחברות חדשים או וותיקים.

2. ליטוש קצר- ליווי פרוייקט קצר טווח

השקת מוצר חדש, פתיחת סניף נוסף, שינוי מבני בחברה, שיווק פנימי לעובדים- כל חברה מניעה מדי פעם פרוייקטים קצרי מועד וזקוקה להכוונה וניהול נכון שלהם.
הצלחתו של פרוייקט טמונה בתכנון נכון ובביצוע ויישום מדויקים.
אשמח לסייע לך בתכנון האסטרטגי של הפרוייקט, בהבנה כיצד הוא משתלב עם שאר מוצריה ופעולותיה של החברה, בבניית תכנית עבודה וכן בביצוע ובהנעתו קדימה.  

3. עסק חדש, כישוף חדש- ליווי ראשוני לפתיחת עסק

עסק חדש הוא תמיד התרגשות, פרפרים בבטן, כיף גדול- וחשש גדול לא פחות.
העסק חייב להתניע מהר ולייצר הכנסות, כי ההוצאות הראשוניות מאוד גדולות, אבל אף אחד עוד לא מכיר אותו.
איך מתחילים? איך גורמים לעסק לעבוד? להביא לקוחות, לייצר מכירות, לוודא שהוא רווחי?
כשפותחים עסק יש המון דברים שאנחנו לא יודעים, ולכן- כדאי להיעזר ביועץ.
ייעוץ עסקי בשלבים הראשונים של פתיחת עסק מסייע לך לעשות סדר בבלאגן, לתעדף פעולות בתוך ים המשימות, לבנות נכון תזרים של הוצאות והכנסות, למקסם מכירות ולמזער טעויות.
וחשוב לא פחות- יועץ מסייע בהתמודדות עם החששות, עם תחושת ה'לבד' שחווה כל בעל עסק, עם הקושי של המצב החדש והלא מוכר.
אני מזמינה אותך ל- 5 פגישות של שעתיים כל אחת, שבהן נבנה ביחד תכנית פעולה לתקופה הראשונה של העסק, נתמודד עם האתגרים ביחד ונבין כיצד להניע את העסק כך שיעוף גבוה- ומהר!

4. תהליך אסטרטגי קבוע- מלטשים את העסק שלך

כמה פעמים קראת באינטרנט טיפים ומאמרים שמבטיחים לחשוף את הסודות לשיווק העסק, אולי אפילו ניסית כמה פתרונות מהירים וזולים והרגשת שירית לכל הכיוונים, אבל למרות הכל נשארת עם מעט לקוחות ועם עסק תקוע, תרתי משמע?
החברה שלך ייחודית. היא אינה דומה לשום חברה או עסק אחר, והיא צריכה לפעול בדרך שמתאימה בדיוק לה- על כל המאפיינים המיוחדים שלה, על כל היתרונות שלה והמורכבות שלה.

אני מזמינה אותך לתהליך אסטרטגי אפקטיבי ומוכוון תוצאה, שבו נעבור מספר שלבים במסלול להצלחה ארוכת טווח:

  1. אבחון וזיהוי הדברים שיהפכו אתכם מ"עוד חברה" למותג שלקוחות רוצים לעבוד איתו- בחינת החברה מנקודת מבט חדשה שתעלה תובנות מקוריות, תסייע לזהות דברים שלא רואים כששקועים בעבודה היומיומית ותייצר הבנה אמיתית של החברה, על כל המורכבויות שלה.
  2. בניית תכנית פעולה אסטרטגית לפיתוח עסקי והתקדמות לשלב הבא של החברה. פתרונות יצירתיים ונקודת מבט מחוץ לקופסא.
    מה הופך את החברה שלך לשונה מהמתחרים? איך תסביר את זה ללקוחות כך שהם יעדיפו לרכוש אצלך ולא אצל אחרים? התוכנית שנבנה כוללת את כל האספקטים של החברה ומתארת מסלול פעילות ברור שהופך את החברה לחץ ממוקד השלוח קדימה.
  1. שלב היישום- לוקחים את כל התובנות, את כל המסקנות, את כל הרעיונות, את כל התוכניות ויאללה- יוצאים לדרך. עובדים יחד ומביאים את החברה למקום בו היא צריכה להיות.

התהליך מתחיל בפגישות שבועיות של שעה וחצי וממשיך לפי צרכי החברה וצרכיך. 

לא יודעים מה הכי נכון לכם כרגע?

לחצו כאן לפרטים ושאלות על הסיוע המתאים לכם ביותר