"הסוד להשגת יתרון הוא קודם כל להתחיל"

מארק טווין

Astrega: ייעוץ אסטרטגי. ליווי עסקים. הרצאות.

נעים מאוד 😊

אני רונית יובל, ואני אסטרגה- מכשפה של עסקים.
אני יועצת אסטרטגית, מלווה עסקים ומרצה,
אני מלטשת עסקים וחברות למותגים רווחיים ומצליחים! 

איך אני עושה את זה?
בעשר מילים- ידע תיאורטי נרחב, ניסיון מעשי מגוון וראייה אחרת של הדברים.
בקצת יותר מילים- אני משלבת 20 שנות ניסיון במשרדי הפרסום המובילים ובחברות המצליחות בישראל ביחד עם השכלה נרחבת ומעמיקה בפסיכולוגיה, שיווק, פרסום וניהול.

אני מחברת את כל אלה ביחד וכך מצליחה להאיר ולהעיר אספקטים חשובים בעסק שלכם ולייצר איתכם מסלול ברור להצלחה.

אני מעבירה את הידע שלי בשתי דרכים עיקריות-
ייעוץ אסטרטגי וליווי עסקים וחברות, וכן הרצאות וסדנאות בחברות וארגונים, בנושאי אסטרטגיה, שיווק, תקשורת, תקשורת פוליטית ופסיכולוגיה של שכנוע.

איך אני עושה את זה?

בעשר מילים- ידע תיאורטי נרחב, ניסיון מעשי מגוון וראייה אחרת של הדברים.

בקצת יותר מילים- אני משלבת 20 שנות ניסיון במשרדי הפרסום המובילים ובחברות המצליחות בישראל ביחד עם השכלה נרחבת ומעמיקה בפסיכולוגיה, שיווק, פרסום וניהול.

אני מחברת את כל אלה ביחד וכך מצליחה להאיר ולהעיר אספקטים חשובים בעסק שלכם ולייצר איתכם מסלול ברור להצלחה.

אני מעבירה את הידע שלי בשתי דרכים עיקריות – ייעוץ אסטרטגי וליווי עסקים וחברות, וכן הרצאות וסדנאות בחברות וארגונים, בנושאי אסטרטגיה, שיווק, תקשורת, תקשורת פוליטית ופסיכולוגיה של שכנוע.

במילים של מכשפה- אני מכשפה, אבל לא קוסמת.
קוסם שולף שפן מהכובע ועושה יש מאין, ממציא מאפס. ה”כישוף” שלי מתבסס על עין חדה למציאת המרכיבים החזקים ביותר של כל עסק, אותם אני רוקחת לאסטרטגיה מצליחה.

במילים אקדמיות- התואר הראשון שלי (BA) בעבודה סוציאלית לימד אותי להבין את הצרכן הפוטנציאלי, לנתח אותו פסיכולוגית, לראות את צרכיו ורצונותיו ולהתאים לו את המסר הנכון ביותר.
בלימודי השיווק לאקדמאים (המכללה למינהל) למדתי אסטרטגיה, שיווק, פרסום, יחסי ציבור, קידום מכירות ועוד, והעמקתי את הבסיס התיאורטי לעבודתי.

20 שנות הניסיון שלי הפכו אותי למומחית בבניית מותגים, פיתוח עסקי והתוויית אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות מנצחות. עשיתי את זה עם המותגים המובילים בישראל- H&O, סוזוקי, ניאופרם, Go Under, דרמלוג’יקה, PRIORI, בובות בראץ ועוד.

אשמח לעשות את זה גם איתכם.