פיתוח עסקי – לעסק שעובד מעולה ורוצה להתקדם קדימה

איזה כיף לך! אם הגעת לכאן, סימן שהעסק שלך עובד מעולה- המוצרים עובדים, התדמית נהדרת, המתחרים נמצאים הרבה מאחור, הלקוחות זורמים, התזרים מצוין, דלתות הבנק נפתחות בפניך אוטומטית והמנהל מחייך ומכין לך קפה 😊

אז מה עכשיו? אפשר לשבת ולנוח?
לא ולא.
“תיאוריית המלכה האדומה” (על שם המלכה האדומה מארץ הפלאות של אליס) קובעת, שעסק שאינו מתפתח- הולך לאחור. עסקים מצליחים הם עסקים שמקפידים לחדש, לשנות, להתפתח ולגדול.

אבל לאן? איך? מה לפתח?
האם ההתפתחות היא פתיחת סניף נוסף? האם הכוונה למציאת קהל יעד חדש? האם כדאי לפתח מוצר/ שירות חדש?יש דרכים רבות ומגוונות לפיתוח עסקי. חלקן נוגעות לשיווק ותדמית, לפיתוח מוצרים או מותגים חדשים, לפיתוח קהלי יעד חדשים. חלקן מדברות על רכישת עסקים נוספים או כניסה לתחומי עיסוק חדשים.

לכל עסק מתאימה ההתפתחות שלו, והדרך שלו לשם היא ייחודית ושונה.

עסק שמתפתח צריך לדעת לשלב בין שמירה על הדברים הטובים הקיימים בו, ביחד עם יצירת התפתחות בדרך יעילה, שתמקסם את היכולות ותביא לשיפור גדול במהירות יחסית.

זה נשמע קל, אבל כל שינוי דורש היערכות לא קטנה של כל הנוגעים בדבר (בעלים, מנהלים, עובדים, לקוחות, ספקים ועוד), וככל שהעסק גדול יותר כך השינוי מורכב יותר.

אני מביאה אל התהליך הזה את הידע שלי מעולמות האסטרטגיה, השיווק והניהול, בשילוב ההשכלה המעמיקה שלי בעולמות הפסיכולוגיה– כי כל שינוי כזה הוא מורכב גם ברמה האישית, תפיסתית ומנטלית של כל הנוגעים בדבר, מהבעלים ועד לעובד.ת בדרג הנמוך ביותר, ויש להבין זאת ולהתייחס אל זה בהתאם.  

מזמינה אותך לייעוץ שיעיף אותך למעלה- נבחן ביחד את העסק, את המטרות שלך ושלו, את האתגרים והחוזקות שלו. נייצר בחינה מעמיקה של הנכסים הקיימים, של אופי השינוי הדרוש ושל יכולות החברה, ואז נחליט ביחד כיצד הכי נכון להתפתח.
נבנה תוכנית עבודה מפורטת, נביא את הספקים והכלים המתאימים, נרתום את העובדים, נייצר נהלים ושיטות עבודה ונייצר ביחד את השינוי.
אני מלווה אותך לכל אורך התהליך ומנהלת אותו עבורך על הצד הטוב ביותר.

לפרטים על תהליך לפיתוח עסקי התקשרו: 054-6424647 או לחצו כאן