ייעוץ לעסק חדש

עסק חדש הוא תמיד התרגשות, פרפרים בבטן, כיף גדול- וחשש גדול לא פחות.
לא משנה אם פתחתם אתמול או בתחילת השנה, העסק שלכם חייב להתניע מהר ולייצר הכנסות, כי ההוצאות הראשוניות מאוד גדולות, אבל אף אחד עוד לא מכיר אותו ולכן המכירות עוד נמוכות באופן יחסי.

איך מתחילים? איך גורמים לעסק לעבוד, להביא לקוחות, לייצר מכירות, לוודא שהוא רווחי? מעבר לבירוקרטיה, ההלוואות/ השקעות, חתימת חוזים, בחירת ספקים, בניית המוצר, איפיון השירות ועוד- לעסק בתחילת דרכו יש המון שאלות שעליו להחליט לגביהן-

  • כן או לא אתר?
  • האם צריך מיתוג? (כן!)
  • האם המוצרים שלי מתאימים לקהל שלי?
  • האם אני פונה ללקוחות הנכונים ובדרך הנכונה?
  • האם יש כמה דרכים לפנות ללקוחות?
  • איך להתגבר על התחרות הגדולה בשוק שלי?

יש עוד המון שאלות שבוודאי עולות לך כרגע בראש. וזה טבעי והגיוני- כי כשפותחים עסק יש המון דברים שאנחנו לא יודעים, ולכן- כדאי להיעזר ביועץ.

ייעוץ עסקי בשלבים הראשונים של פתיחת עסק מסייע לך לעשות סדר בבלאגן, לתעדף פעולות בתוך ים המשימות, לבנות נכון תזרים של הוצאות והכנסות, למקסם מכירות ולמזער טעויות.

דבר נוסף שהייעוץ מסייע לך בו הוא נירמול התנודות הגדולות במכירות של העסק. בשנה הראשונה (לפעמים קצת יותר) של כל עסק יש תנודות מאוד גדולות בהכנסות- חודשים של המון מכירות מול חודשים של כלום. בהתחלה יש הכנסות מאוד גדולות (כל החברים והמכרים קונים כדי לסייע לך), אבל מיד אח”כ יש נפילה מאוד גדולה, וכדי להמשיך עם העסק עליך להתעשת מהר ולשפר את ההתנהלות העסקית שלך.

וחשוב לא פחות- יועץ מסייע בהתמודדות עם החששות, עם תחושת ה’לבד’ שחווה כל בעל עסק, עם הקושי של המצב החדש והלא מוכר.

אבא שלי, שהיה קבלן, אומר תמיד שבלי תשתית חזקה בבסיס- אי אפשר לבנות בניין גבוה. צריך לשים הרבה ברזל ביסודות, כדי שאפשר יהיה לבנות גורד שחקים.
הייעוץ שאני מספקת לך בתחילת הדרך “שם לך המון ברזל ביסודות”. הוא בונה תשתית רחבה וחזקה, שבעזרתה העסק שלך יכול לגדול עוד ועוד.

לפרטים על תהליך ייעוץ אסטרטגי לעסק בתחילת דרכו התקשרו: 054-6424647 או לחצו כאן