בניית מותג – הפיכת העסק שלך למותג מצליח

בניית מותג- הפיכת העסק שלך למותג רווחי ומצליח
המומחיות שלי היא לקחת עסקים ולהפוך אותם למותגים מצליחים.
לא משנה כמה החברה שלך גדולה או קטנה, ותיקה או חדשה- היא יכולה להפוך להיות מותג מוביל בתחומו. המותגים הגדולים יודעים לעבוד בצורה קוהרנטית, מגובשת וממוקדת כדי לייצר לעצמם זרימה קבועה של לקוחות ולשמור על רווחיות גבוהה.

איך הם עושים את זה?
אני מזמינה אותך לתהליך אסטרטגי אפקטיבי ומוכוון תוצאה, שבו נבנה את העסק שלך כמותג ונייצר תשתית לכל פעולה עתידית שתעשה בחברה מעכשיו ולשנים קדימה.

שיטת העבודה:
לשיטת העבודה שפיתחתי אני קוראת שיטת המשולש הקדוש, והיא מדברת על ניהול נכון של יחסי הגומלין בין העסק, קהל היעד והמתחרים, ושימוש בהם כבסיס ליצירת הבידול של העסק, האסטרטגיה השיווקית ותוכנית העבודה המעשית היומיומית שלו.

על שיטת המשולש הקדוש ניתן לקרוא כאן.

ניתוח המשולש הקדוש מביא אותנו למצוא (או להמציא) את הבידול העסקי שלכם, שהוא מה שמייצר לכם מובילות אל מול המתחרים ובולטות תקשורתית בעיני הצרכנים. את הבידול אנו מגדירים ומנסחים בצורה מדוייקת, ואז בונים על בסיסו את כל מערך השיווק שלכם, על כל התהליכים, הקמפיינים וערוצי המדיה המתאימים לכם ולמטרותיכם בטווח הקצר והארוך. 

בראייה המקצועית שלי, המשולש הוא הבסיס לבידול, והבידול הוא הבסיס והסיבה לכל ממשק של החברה עם הלקוח בפרט, ולכל פעולה עסקית בכלל.

לפרטים על תהליך ייעוץ אסטרטגי לבניית מותג התקשרו: 054-6424647 או לחצו כאן