אל תנאמו לי – סדנא לכתיבת נאום המעלית

מה אתה עושה? מה אתה עושה שונה מאחרים?
האם אתם יודעים לענות על שתי השאלות האלה בצורה מדויקת וקצרה מספיק כדי שימשיכו להקשיב לכם?

נאום המעלית הוא ההצגה העצמית שלך, הסיפור שלך ושל העסק שלך, מטרתו להביא לך את הלקוח הבא.
ההנחה היא שאף פעם אי אפשר לדעת היכן ניתקל בלקוח הבא שלנו- זו יכולה להיות הקופאית בסופר, ההורה של החבר מהגן של הילד או הבחורה שפגשתי אתמול בהרצאה. המפגשים האלה מקריים ולא תכנון מוקדם, ולכן- כל בעל עסק חייב להיות מוכן אליהם תמיד ולדעת מה הוא אומר כדי שהשיחה המקרית תייצר לו מכירה.

נאום המעלית משרת אותנו בכמה ערוצים- בשיחה פנים מול פנים, בשיחת מכירה וכחלק ממיומנויות המכירה שלנו, במענה לשאלות עיתונאים וסיטואציות של יחסי ציבור, ב”אודות” של האתר או הלינקדאין, במודעה ועוד.

כולם אומרים שצריך לבנות אותו כ- 20 שניות בודדות, אבל מהניסיון שלי זה לא מספיק, כי אם אמרנו את הנאום מצוין- זה מביא לשאלות נוספות, שגם עליהם נצטרך לענות בצורה מצוינת.

בסדנא זו נבין מהו נאום מעלית, מה צריך להיות בו ואיך צריך לבנות אותו כדי שהוא יסייע לנו במכירה. כל אחד מהמשתתפים יתנסה בכתיבת נאום מעלית משל עצמו, וביחד נתקן ונשפר אותו כדי שהוא יהווה טקסט מדויק שהוא פלטפורמה ובסיס לכל מסר שנרצה להעביר ללקוחות.

הסדנא מלווה בדוגמאות, תמונות וסרטונים להמחשה, וכמובן תרגילים אישיים של כל אחד מהמשתתפים, מענה על שאלות אישיות ודיונים במליאה. 
בואו- יהיה מעשי 🙂

להזמנת ההרצאה: 054-6424647
או: ליצירת קשר